Ma Ti On To Fr
9             1
10 2 3 4 5 6 7 8
11 9 10 11 12 13 14 15
12 16 17 18 19 20 21 22
13 23 24 25 26 27 28 29
14 30 31          

 

Tilmelding til aktiviteter 

Under de underliggende faneblade kan du finde den aktivitet som du ønsker at deltage i. 

 

  • RUL-RED-BALANCE **AFLYST**

    Søndag 29.03.20kl. 17:00-19:00

    Pladser: 8

    3

    Ledige pladser: 5

    Tilmeldingsfrist: 29.03.20

    Vadum Hallen kl. 17-19
    Klargøring af kajakker kl. 16:20. Helt rengjorte!
    Fælles afgang med trailer fra KKL kl. 16:40
    4 pladser er reserveret I.H. Aalborg
    Bassinvagt: Mick Klitgaard
    Forplejning: xxxxx 

    Ansvarlig John Andersen /Tlf. 22 14 20 66

    Deltagere

    • Henriette Skjønning
    • Lars Jensen
    • Michael H. Petersen
  • Styrketræning **AFLYST**

    Mandag 30.03.20kl. 19:00-21:00

    Pladser: 20

    15

    Ledige pladser: 5

    Tilmeldingsfrist: 30.03.20

    Ansvarlig Kim Thomsen

    Deltagere

    • Charlotte Anholm Nørgaard
    • Dorte Dam Nielsen
    • Evald Johannessen
    • Flemming Jensen
    • Henrik Abraham Sørensen
    • Henrik Weinkouff
    • Jan S. Sørensen
    • Jann Bak
    • Lars Erik Larsen
    • Lene Toft Jensen
    • Lone Pedersen
    • Peter Fonseca
    • Rikke Flinck
    • Susanne Bak
    • vibeke bille rasmussen
  • YOGA **AFLYST**

    Onsdag 01.04.20kl. 19:00-20:30

    Pladser: 10

    5

    Ledige pladser: 5

    Tilmeldingsfrist: 01.04.20

    Instruktør. Anne Kristensen

    Deltagere

    • Flemming Jensen
    • Gunvor Riber Larsen
    • Peter Damgaard
    • Signe Porsmose Fonseca
    • Susanne Bak
  • RUL-RED-BALANCE **AFLYST**

    Søndag 05.04.20kl. 17:00-19:00

    Pladser: 12

    1

    Ledige pladser: 11

    Tilmeldingsfrist: 05.04.20

    Vadum Hallen kl. 17-19
    Klargøring af kajakker kl. 16:20. Helt rengjorte!
    Fælles afgang med trailer fra KKL kl. 16:40
    Bassinvagt: Lars Jensen
    Forplejning: xxxxx 

    Ansvarlig John Andersen /Tlf. 22 14 20 66

    Deltagere

    • Lars Jensen
  • Styrketræning **AFLYST**

    Mandag 06.04.20kl. 19:00-21:00

    Pladser: 20

    16

    Ledige pladser: 4

    Tilmeldingsfrist: 06.04.20

    Ansvarlig Kim Thomsen

    Deltagere

    • Charlotte Anholm Nørgaard
    • Dorte Dam Nielsen
    • Evald Johannessen
    • Flemming Jensen
    • Henrik Abraham Sørensen
    • Henrik Weinkouff
    • Jan S. Sørensen
    • Jann Bak
    • John Berg
    • Lars Erik Larsen
    • Lene Toft Jensen
    • Lone Pedersen
    • Peter Fonseca
    • Rikke Flinck
    • Susanne Bak
    • vibeke bille rasmussen