Ma Ti On To Fr
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          

 

Tilmelding til aktiviteter 

Under de underliggende faneblade kan du finde den aktivitet som du ønsker at deltage i. 

 

  • Begynderhold 1/2020

    Mandag 08.06.20kl. 18:00-21:30

    Pladser: 12

    12

    Ledige pladser: 0

    Tilmeldingsfrist: 08.06.20

    Instruktør: Peter Møller

    Mandag den 08.06. kl. 18.00 - 21.30

    Onsdag den 10.06. kl. 18.00 - 21.30

    Lørdag den 13.06. kl. 09.30 - 13.00

    Tirsdag den 16.06. kl. 18.00 - 21.20

    Torsdag den 18.06. kl. 18.00 - 21.30

    Lørdag den 20.06. kl. 13.00 - 16.30

     

    Ansvarlig Flemming Jensen

    Deltagere

    • Bente Mikkelsen
    • Bjørn Visborg
    • Bo Lindholt Jensen
    • Daniel Dalbøge
    • Dennis Damborg
    • Frodi Tausen
    • Jesper Damborg
    • Lars Nørby
    • Maria Løvstrøm Jensen
    • Mathilde Fløjgaard Andersen
    • Silas Kristensen
    • thomas lundsgaard

    Pris: 1800,00

  • Begynderhold 2/2020

    Mandag 15.06.20kl. 18:00-21:30

    Pladser: 12

    12

    Ledige pladser: 0

    Tilmeldingsfrist: 15.06.20

    Instruktør: Bruno Simonsen

    Mandag den 15.06. kl. 18.00 - 21.30

    Onsdag den 17.06. kl. 18.00 - 21.30

    Lørdag den 20.06. kl. 09.30 - 13.00

    Tirsdag den 23.06. kl. 18.00 - 21.20

    Torsdag den 25.06. kl. 18.00 - 21.30

    Lørdag den 27.06. kl. 13.00 - 16.30

    Ansvarlig Flemming Jensen

    Deltagere

    • Ann Alfang Jensen
    • Anne Louise Bergstrøm
    • Asger Amby
    • jakob Hannibal jensen
    • Jane Petersen
    • Johanne Marie Jensen
    • Katrine Donbæk Hansen
    • Kirsten Sværke
    • Mads Mulvad Poulsen
    • Per Henrik Høfler
    • Rasmus Holm
    • Søren Bislev Jensen

    Pris: 1800,00

  • Begynderhold 3/2020

    Mandag 22.06.20kl. 18:00-21:30

    Pladser: 12

    7

    Ledige pladser: 5

    Tilmeldingsfrist: 22.06.20

    Instruktør: Flemming Jensen

    Mandag den 22.06. kl. 18.00 - 21.30

    Onsdag den 24.06. kl. 18.00 - 21.30

    Lørdag den 27.06. kl. 09.30 - 13.00

    Tirsdag den 30.06. kl. 18.00 - 21.20

    Torsdag den 02.07. kl. 18.00 - 21.30

    Lørdag den 04.07. kl. 13.00 - 16.30

    Ansvarlig Flemming Jensen

    Deltagere

    • Bo Christensen
    • Caroline Møller
    • casper theil
    • Jacob Axelsen
    • Mia Jensen
    • Tine Toft
    • Tove Engemann

    Pris: 1800,00

  • Begynderhold 2020 - VENTELISTE

    Mandag 22.06.20kl. 19:00-19:05

    Pladser: 36

    4

    Ledige pladser: 32

    Tilmeldingsfrist: 22.06.20

    Ansvarlig Flemming Jensen

    Deltagere

    • Jørgen Poulsen
    • Michael Sønderhaven
    • Pernille Sønderhaven
    • Sandra Lange Pilipovic