Ma Ti On To Fr
5           1 2
6 3 4 5 6 7 8 9
7 10 11 12 13 14 15 16
8 17 18 19 20 21 22 23
9 24 25 26 27 28 29  

 

Tilmelding til aktiviteter 

Under de underliggende faneblade kan du finde den aktivitet som du ønsker at deltage i. 

 

Aktiviteter

  • Styrketræning

    Mandag 17.02.20kl. 19:00-21:00

    Pladser: 20

    14

    Ledige pladser: 6

    Tilmeldingsfrist: 17.02.20

    Ansvarlig Kim Thomsen

    Deltagere

    • Charlotte Anholm Nørgaard
    • Dorte Dam Nielsen
    • Evald Johannessen
    • Flemming Jensen
    • Henrik Abraham Sørensen
    • Henrik Weinkouff
    • Jan S. Sørensen
    • John Berg
    • Lars Erik Larsen
    • Lene Toft Jensen
    • Lone Pedersen
    • Peter Fonseca
    • Poul Madsen
    • Rikke Flinck
  • YOGA

    Onsdag 19.02.20kl. 19:00-20:30

    Pladser: 10

    6

    Ledige pladser: 4

    Tilmeldingsfrist: 19.02.20

    Instruktør: Anne Kristensen

    Så er der Yoga i KKL.

    Deltagere

    • Flemming Jensen
    • Jan S. Sørensen
    • Kristina Dissing
    • Peter Damgaard
    • Signe Porsmose Fonseca
    • Zita Bak-Jensen
  • Styrketræning

    Mandag 24.02.20kl. 19:00-21:00

    Pladser: 20

    15

    Ledige pladser: 5

    Tilmeldingsfrist: 24.02.20

    Ansvarlig Kim Thomsen

    Deltagere

    • Charlotte Anholm Nørgaard
    • Evald Johannessen
    • Flemming Jensen
    • Henrik Abraham Sørensen
    • Henrik Siegenfeldt
    • Henrik Weinkouff
    • Jan S. Sørensen
    • Jann Bak
    • John Berg
    • Karina Boller Jensen
    • Lars Erik Larsen
    • Lene Toft Jensen
    • Rikke Flinck
    • Susanne Bak
    • vibeke bille rasmussen
  • YOGA

    Onsdag 26.02.20kl. 19:00-20:30

    Pladser: 10

    9

    Ledige pladser: 1

    Tilmeldingsfrist: 26.02.20

    Instruktør: Anne Kristensen

    Så er der Yoga i KKL.

    Deltagere

    • Flemming Jensen
    • Henriette Skjønning
    • Jan S. Sørensen
    • Kjeld Høgsbro
    • Kristina Dissing
    • Peter Damgaard
    • Signe Porsmose Fonseca
    • Susanne Bak
    • Zita Bak-Jensen
  • Styrketræning

    Mandag 02.03.20kl. 19:00-21:00

    Pladser: 20

    15

    Ledige pladser: 5

    Tilmeldingsfrist: 02.03.20

    Ansvarlig Kim Thomsen

    Deltagere

    • Charlotte Anholm Nørgaard
    • Dorte Dam Nielsen
    • Evald Johannessen
    • Flemming Jensen
    • Henrik Siegenfeldt
    • Henrik Weinkouff
    • Jan S. Sørensen
    • Jann Bak
    • John Berg
    • Lene Toft Jensen
    • Lone Pedersen
    • Peter Fonseca
    • Rikke Flinck
    • Susanne Bak
    • vibeke bille rasmussen
  • YOGA

    Onsdag 04.03.20kl. 19:00-20:30

    Pladser: 10

    10

    Ledige pladser: 0

    Tilmeldingsfrist: 04.03.20

    Instruktør: Anne Kristensen

    Så er der Yoga i KKL.

    Deltagere

    • Flemming Jensen
    • Gunvor Riber Larsen
    • Henriette Skjønning
    • Jan S. Sørensen
    • Jann Bak
    • Kjeld Høgsbro
    • Kristina Dissing
    • Signe Porsmose Fonseca
    • Susanne Bak
    • Zita Bak-Jensen
  • Styrketræning

    Mandag 09.03.20kl. 19:00-21:00

    Pladser: 20

    16

    Ledige pladser: 4

    Tilmeldingsfrist: 09.03.20

    Ansvarlig Kim Thomsen

    Deltagere

    • Charlotte Anholm Nørgaard
    • Dorte Dam Nielsen
    • Flemming Jensen
    • Henrik Abraham Sørensen
    • Henrik Weinkouff
    • Jan S. Sørensen
    • Jann Bak
    • John Berg
    • Karina Boller Jensen
    • Lars Erik Larsen
    • Lene Toft Jensen
    • Lone Pedersen
    • Peter Fonseca
    • Rikke Flinck
    • Susanne Bak
    • vibeke bille rasmussen
  • YOGA

    Onsdag 11.03.20kl. 19:00-20:30

    Pladser: 10

    6

    Ledige pladser: 4

    Tilmeldingsfrist: 11.03.20

    Instruktør. Anne Kristensen

    Deltagere

    • Flemming Jensen
    • Gunvor Riber Larsen
    • Kjeld Høgsbro
    • Peter Damgaard
    • Signe Porsmose Fonseca
    • Susanne Bak
  • Styrketræning

    Mandag 16.03.20kl. 19:00-21:00

    Pladser: 20

    16

    Ledige pladser: 4

    Tilmeldingsfrist: 16.03.20

    Ansvarlig Kim Thomsen

    Deltagere

    • Charlotte Anholm Nørgaard
    • Dorte Dam Nielsen
    • Evald Johannessen
    • Flemming Jensen
    • Henrik Abraham Sørensen
    • Henrik Weinkouff
    • Jan S. Sørensen
    • Jann Bak
    • John Berg
    • Lars Erik Larsen
    • Lene Toft Jensen
    • Lone Pedersen
    • Peter Fonseca
    • Rikke Flinck
    • Susanne Bak
    • vibeke bille rasmussen
  • YOGA

    Onsdag 18.03.20kl. 19:00-20:30

    Pladser: 10

    6

    Ledige pladser: 4

    Tilmeldingsfrist: 18.03.20

    Instruktør. Anne Kristensen

    Deltagere

    • Flemming Jensen
    • Gunvor Riber Larsen
    • Kjeld Høgsbro
    • Peter Damgaard
    • Signe Porsmose Fonseca
    • Susanne Bak
  • Styrketræning

    Mandag 23.03.20kl. 19:00-21:00

    Pladser: 20

    17

    Ledige pladser: 3

    Tilmeldingsfrist: 23.03.20

    Ansvarlig Kim Thomsen

    Deltagere

    • Charlotte Anholm Nørgaard
    • Dorte Dam Nielsen
    • Evald Johannessen
    • Flemming Jensen
    • Henrik Abraham Sørensen
    • Henrik Weinkouff
    • Jan S. Sørensen
    • Jann Bak
    • John Berg
    • Karina Boller Jensen
    • Lars Erik Larsen
    • Lene Toft Jensen
    • Lone Pedersen
    • Peter Fonseca
    • Rikke Flinck
    • Susanne Bak
    • vibeke bille rasmussen
  • YOGA

    Onsdag 25.03.20kl. 19:00-20:30

    Pladser: 10

    6

    Ledige pladser: 4

    Tilmeldingsfrist: 25.03.20

    Instruktør. Anne Kristensen

    Deltagere

    • Flemming Jensen
    • Gunvor Riber Larsen
    • Kjeld Høgsbro
    • Peter Damgaard
    • Signe Porsmose Fonseca
    • Susanne Bak
  • Styrketræning

    Mandag 30.03.20kl. 19:00-21:00

    Pladser: 20

    15

    Ledige pladser: 5

    Tilmeldingsfrist: 30.03.20

    Ansvarlig Kim Thomsen

    Deltagere

    • Charlotte Anholm Nørgaard
    • Dorte Dam Nielsen
    • Evald Johannessen
    • Flemming Jensen
    • Henrik Abraham Sørensen
    • Henrik Weinkouff
    • Jan S. Sørensen
    • Jann Bak
    • Lars Erik Larsen
    • Lene Toft Jensen
    • Lone Pedersen
    • Peter Fonseca
    • Rikke Flinck
    • Susanne Bak
    • vibeke bille rasmussen
  • YOGA

    Onsdag 01.04.20kl. 19:00-20:30

    Pladser: 10

    5

    Ledige pladser: 5

    Tilmeldingsfrist: 01.04.20

    Instruktør. Anne Kristensen

    Deltagere

    • Flemming Jensen
    • Gunvor Riber Larsen
    • Peter Damgaard
    • Signe Porsmose Fonseca
    • Susanne Bak
  • Styrketræning

    Mandag 06.04.20kl. 19:00-21:00

    Pladser: 20

    15

    Ledige pladser: 5

    Tilmeldingsfrist: 06.04.20

    Ansvarlig Kim Thomsen

    Deltagere

    • Charlotte Anholm Nørgaard
    • Dorte Dam Nielsen
    • Evald Johannessen
    • Flemming Jensen
    • Henrik Abraham Sørensen
    • Henrik Weinkouff
    • Jan S. Sørensen
    • Jann Bak
    • Lars Erik Larsen
    • Lene Toft Jensen
    • Lone Pedersen
    • Peter Fonseca
    • Rikke Flinck
    • Susanne Bak
    • vibeke bille rasmussen
  • YOGA

    Onsdag 08.04.20kl. 19:00-20:30

    Pladser: 10

    4

    Ledige pladser: 6

    Tilmeldingsfrist: 08.04.20

    Instruktør. Anne Kristensen

    Deltagere

    • Flemming Jensen
    • Gunvor Riber Larsen
    • Peter Damgaard
    • Susanne Bak