April 2019
Ma Ti On To Fr
14 1 2 3 4 5 6 7
15 8 9 10 11 12 13 14
16 15 16 17 18 19 20 21
17 22 23 24 25 26 27 28
18 29 30          

 

Tilmelding til aktiviteter 

Under de underliggende faneblade kan du finde den aktivitet som du ønsker at deltage i. 

 

  • Begynderhold 1

    Mandag 06.05.19kl. 18:00-21:30

    Pladser: 16

    17

    Ledige pladser: 0

    Tilmeldingsfrist: 07.05.19

    Instruktør: Bruno Simonsen

    Mandag den 6.05. kl. 18.00 - 21.30

    Onsdag den 8.05. kl. 18.00 - 21.30

    Lørdag den 11.05. kl. 09.30 - 13.00

    Tirsdag den 14.05. kl. 18.00 - 21.20

    Torsdag den 16.05. kl. 18.00 - 21.30

    Lørdag den 18.05. kl. 13.00 - 16.30

    AnsvarligFlemming Jensen

    Deltagere

    • Anders Kjær
    • Benjamin Albæk
    • Carina Drivsholm
    • Helle Haggren
    • Johannes Hergaard
    • Jonas Kjær Jellesen
    • Karsten Eriksen
    • Keld Holt
    • Kristine Bygum
    • Marianne Kjeldsen
    • Mette Skaarup Andersen
    • Pernille Rønnau Andersen
    • Randi Wrængmose Sørensen
    • Sophie Hejslet
    • Sune Damsig Sørensen
    • Trine Rønnau Andersen
    • Ulla Lindstrøm Petersen

    Venteliste

    • Tina Hovgaard

    Pris: 1800,00

  • Begynderhold 2

    Mandag 13.05.19kl. 18:00-21:30

    Pladser: 16

    17

    Ledige pladser: 0

    Tilmeldingsfrist: 14.05.19

    Instruktør: Peter Møller

    Mandag den 13.05. kl. 18.00 - 21.30

    Onsdag den 15.05. kl. 18.00 - 21.30

    Lørdag den 18.05. kl. 09.30 - 13.00

    Tirsdag den 21.05. kl. 18.00 - 21.20

    Torsdag den 23.05. kl. 18.00 - 21.30

    Lørdag den 25.05. kl. 13.00 - 16.30

     

    AnsvarligFlemming Jensen

    Deltagere

    • Anne Eriksen
    • Beate Hyttel
    • Casper Andersen
    • Chris Stoklund Christensen
    • Christine Kruse Øland Jensen
    • Dennis Thorsen
    • Helle Jørgensen
    • Lene Holm
    • Marie Carstensen
    • Mette Holm
    • Michael Holm
    • Morten Søgaard
    • Nanna Berlin
    • Niels Lundbye-Christensen
    • Rasmus Broch
    • Signe Rank
    • Sophie Hohwü-Christensen

    Venteliste

    • Tina Hovgaard

    Pris: 1800,00

  • Begynderhold 3

    Mandag 20.05.19kl. 18:00-21:30

    Pladser: 16

    17

    Ledige pladser: 0

    Tilmeldingsfrist: 21.05.19

    Instruktør: Flemming Jensen

    Mandag den 20.05. kl. 18.00 - 21.30

    Onsdag den 22.05. kl. 18.00 - 21.30

    Lørdag den 25.05. kl. 09.30 - 13.00

    Tirsdag den 28.05. kl. 18.00 - 21.20

    Torsdag den 30.05. kl. 18.00 - 21.30

    Lørdag den 01.06. kl. 13.00 - 16.30

     

    AnsvarligFlemming Jensen

    Deltagere

    • Annette Sonne
    • Frits Nielsen
    • Gitte Sørensen
    • Gitte Visborg
    • Jacob Bech
    • Jesper Eduard Jensen
    • Kasper Ulrich
    • Linda Visborg
    • Martin Linde Gødvad
    • Michael Christensen
    • Mie Nybo Sørensen
    • Nadja Gødvad
    • Rene Mortensen
    • Rubin Fodgaard
    • Thomas Ravn
    • Thorkil Sonne
    • Uffe Kronborg

    Venteliste

    • Tina Hovgaard

    Pris: 1800,00

Ny rabatordning 20%

Klik og se forårs tilbud




KLUBKALENDER

 


Klubrabat kode under
"Min side"




Hæng skilt DEFEKT på kajakken
Sendt sms til:
Tur/kapkajak: Heine 50 58 08 01
Havkajak: Anders 20 92 72 24 
I sms beskrives problemet!


Kontingentbetaling

Er du ikke tilmeldt betalingsservice? 
Du kan gøre det under menupunktet "Min side".
Klik på BS ikonet herover.


Kan du ikke logge på hjemmesiden,

eller modtager du ikke nyhedsbreve fra klubben, er det sikkert fordi, vi mangler din email eller dit mobilnummer.

Under menupunktet "Kontakt" kan du skrive til klubben og meddele dine oplysninger. 
Prøv evt. at bruge Google Chrome.


Skriv til webmaster
webmaster@kajakklubben.dk 


Tjek om dine oplysninger hos DKF er korrekte.
Til- og fravælg forbundsblad - nyhedsbrev

Kano og Kajakklubben Limfjorden - Thistedvej 112 - 9400  Nørresundby - tlf. 9817 1366 - mail: info@kajakklubben.dk