Ma | Ti | On | To | Fr | Lø | Sø | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
44 | 1 | 2 | 3 | 4 | |||
45 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
46 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
47 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
48 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Tilmelding til aktiviteter
Under de underliggende faneblade kan du finde den aktivitet som du ønsker at deltage i.
Aktiviteter
-
Begynderhold 1/2024
Mandag 20.05.24kl. 18:00-21:30
Pladser: 14
14
Ledige pladser: 0
Tilmeldingsfrist: 20.05.24
Instruktør: Peter Møller
Mandag den 20.05. kl. 18.00 - 21.30
Onsdag den 22.05. kl. 18.00 - 21.30
Lørdag den 25.05. kl. 09.30 - 13.00
Tirsdag den 28.05. kl. 18.00 - 21.20
Torsdag den 30.06. kl. 18.00 - 21.30
Lørdag den 01.06. kl. 13.00 - 16.30
Ansvarlig Kirsten Krogh og Gunvor Riber
Deltagere
- Anja Hansen
- Christian Mosbæk
- Gitte Guldbrandt
- Heidi Damsgaard
- Helle Kjølby
- Henrik Jellesen
- Jan Laursen
- Jannie Ilum Gade
- Kasper Damsgaard
- Liza Medas
- Mai-Britt Hansen
- Mathias Klem Thomsen
- Ras bjørn Kongsbak Rasmussen
- Thomas Højgaard
Pris: 1800,00
-
Begynderhold 2/2024
Tirsdag 21.05.24kl. 18:00-21:30
Pladser: 14
14
Ledige pladser: 0
Tilmeldingsfrist: 21.05.24
Instruktør: Kirsten Krogh Hansen
Tirsdag den 21.05. kl. 18.00 - 21.30
Torsdag den 23.05. kl. 18.00 - 21.30
Lørdag den 25.05. kl. 13.00 - 16.30
Mandag den 27.05. kl. 18.00 - 21.30
Onsdag den 29.05. kl. 18.00 - 21.30
Lørdag den 01.06.05. kl. 09.30 - 13.00
Ansvarlig Kirsten Krogh og Gunvor Riber
Deltagere
- Bente Larsen
- Flemming Agerskov
- Hanne Jensen
- Henrik Abel
- Henrik Vægter
- Iben Ørbæk Claesen
- Jesper Madsen
- Margit Hansen
- Michael Claesen
- Michael Adamsson
- Per Holm Nørgaard
- Peter Holm Dreholt
- Sanna Neselius
- Vita Schmith
Pris: 1800,00
-
Begynderhold 3/2024
Mandag 03.06.24kl. 18:00-21:30
Pladser: 14
14
Ledige pladser: 0
Tilmeldingsfrist: 03.06.24
Instruktør: Henrik Weinkouff
Mandag den 03.06. kl. 18.00 - 21.30
Onsdag den 05.06. kl. 18.00 - 21.30
Lørdag den 08.06. kl. 09.30 - 13.00
Tirsdag den 11.06. kl. 18.00 - 21.20
Torsdag den 13.06. kl. 18.00 - 21.30
Lørdag den 15.06. kl. 13.00 - 16.30
Ansvarlig Kirsten Krogh og Gunvor Riber
Deltagere
- Anne Lise Nielsen
- Charlotte Kirkegaard
- Helle Dalbøge
- Jakob Friis
- Jan Schmidt
- Janne Hartmann
- Jeanette Sørensen
- Jens Rusborg
- Josefine Andreasen
- Kenneth Christiansen
- Kirsten Dalbøge
- Lise Konge
- Poul Michael Dalbøge
- Thomas Rubæk
Pris: 1800,00